امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت سیلیکات گستر اصفهان با شرکتهای مس ایران و مجتمع فولاد خوزستان

یکی از عوامل اصلی همکاری با کارخانه های بزرگ دولتی کیفیت محصولات تولیدی شرکت ها می باشد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت سیلیکات گستر اصفهان با شرکتهای مس ایران و مجتمع فولاد خوزستان

شرکت سیلیکات گستر اصفهان با افتخار سالهاست با کارخانه های بزرگ دولتی مثل ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد هرمزگان، فولاد سیرجان، فولاد ارفع، کاشی سرامیک پرسپولیس، کاشی و سرامیک ایفا سرام، مواد معدنی چادرملو و…. تفاهم نامه همکاری دارد. در همین راستا و با توجه به سوابق درخشان و همکاری موفق با این کارخانه های دولتی و خصوصی، شرکت سیلیکات گستر اصفهان توانسته  با امضای تفاهم نامه همکاری با شرکت صنایع مس ایران و مجتمع فولاد خوزستان عضو وندورلیست شرکت ها شود.

بخشی از صحبتهای مهندس جاوید دارابی، سرپرست بازرگانی شرکت سیلیکات گستر اصفهان:

  • نظر شما درباره همکاری با شرکتهای بزرگ دولتی چیست؟

خب همه شرکت ها و کارخانجات تمایل دارند با کارخانه های بزرگ دولتی و خصوصی همکاری داشته باشند اما چون این کارخانه ها قوانین خاصی به خصوص در حیطه کیفیت محصولات خریداری شده خود دارند شرکت ها اغلب  اقدام و یا تلاشی برای همکاری و وندور لیست شدن این کارخانه ها نمی کنند.

باعث افتخار ما است که توانسته ایم نظر این کارخانجات محترم را جلب کرده و با آنها همکاری داشته باشیم. سوابق و اصالت شرکت سیلیکات گستر اصفهان نشان کیفیت و برتری ما می باشد.

  • آیا تمایل دارید با شرکتهای کوچک هم کار کنید؟

بله بدون شک همانطور که هم اکنون در حال همکاری با شرکت‌های کوچک و بزرگ زیادی هستیم حدود ۵۰۰ شرکت کوچک و بزرگ در سراسر ایران به صورت های مختلف با ما همکاری می کنند. شرکت سیلیکات گستر اصفهان آماده همکاری با هر ارگان دولتی و خصوصی با هر میزان درخواست است. این باعث افتخار ماست که چرخه تولید کشورمان را استوار و پایدار نگه داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up