فروش انواع سیلیکات سدیم در سیلیکات گستر اصفهان

یکی از شناخته شده ترین و فعال ترین شرکت های فعال در زمینه تولید و فروش سیلیکات سدیم در ایران، شرکت سیلیکات گستر اصفهان است.

سیلیکات گستر اصفهان، تقریبا با بیش از ۳۰ سال فعالیت صنعتی – تخصصی و با به کارگیری دانش به روز و خلاقیت های نوین، همچنین بهره گیری از مجهزترین و مدرن ترین ماشین آلات صنعتی، از برترین و قدیمی ترین تامین کنندگان در زمینه فروش سیلیکات سدیم در انواع پودری، جامد و مایع و با هر میزان سفارش در آزمایشگاه های مجهز خویش، می باشد.

سیلیکات سدیم، ماده اولیه بسیاری از صنایع مانند: صنایع تولید شوینده های بهداشتی و صنعتی، تولید کاشی و سرامیک،تولید لوله های مقوایی ، کارتن و جعبه ها، صنایع فولاد و بریکت سازی و … می باشد.

دقیقا به همین خاطر که این ماده اولیه در صنایع فراوانی به کار برده می شود و کیفیت این ماده مستقیما در تولید صنایع تاثیر گذار خواهد بود، مجموعه سیلیکات گستر اصفهان، فروش سیلیکات سدیم را با نهایت مرغوبیت و کیفیت، با تضمین اصالت کالا و تحویل در کمترین زمان ممکن، در راستای جلب رضایت مشتریان، با به کار گیری مهندسین مجرب و تکنولوژیهای به روز دنیا، به عرصه بازار می رساند.

شرکت سیلیکات گستر اصفهان،  از طرف بسیاری از این شرکت ها و واحدهای تولیدی، گواهی حسن کار از بابت مورد تایید بودن کمی و کیفی کالای تامین شده، دریافت کرده است و در این راه و جلب رضایت مشتریان، سربلند است.

فروش سیلیکات سدیم
نامه های حسن انجام کار شرکت سیلیکات گستر اصفهان

 

سیلیکات گستر اصفهان، علاوه بر فروش سیلیکات سدیم در داخل کشور، صادرات این ماده به کشورهای خارجی مانند ترکیه، ترکمنستان، هند، کشورهای حاشیه خلیج فارس و سایر کشورها را نیز در برنامه های خود دارد.

توجه و تمرکز سیلیکات گستر به درخواست و نیاز مشتری:

هدف شرکت سیلیکات گستر اصفهان، در زمینه فروش سیلیکات سدیم و به عبارتی اصلی ترین و بنیادی ترین  هدفی که این شرکت در نظر دارد ، تولید با کیفیت مواد و تلاش برای افزایش رضایت مشتری یا به عبارتی مشتری مداری است و روز به روز با بهبود کیفیت اجرا و تولید، خود را مکلف به ارائه بهترین خدمات می داند.

از جمله اقداماتی که این شرکت در راستای نیاز مشتری و مخاطبینی که دارد انجام میدهد، میتوان موارد زیر را نام برد:

 • رعایت اصول تولید و رعایت قوانین کنترل کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی.
 • مفتخر به دریافت ۳ گواهینامه بین المللی استاندارد ISO 14001(مدیریت محیط زیست)/  ISO 9001(مدیریت کیفیت)  ISO 45001 / (مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی).
 • داشتن یک سیستم مدیریتی یکپارچه و برنامه ریزی شده جهت پیش برد اهداف سازمان و کنترل فرایند های تولید.
 • عرضه و فروش سیلیکات سدیم در بازارهای داخلی و خارجی.
 • ایجاد فرصت های کاری و یادگیری برای نیروهای انسانی، جهت ارتقا علم و تجربه کارکنان.
 • بهره گیری از نیروهای متخصص در حوزه شیمی.
 • توسعه امکانات و توانایی های واحد تولید و تجهیز آزمایشگاه آنالیز مواد.
 • به حداقل رساندن حوادثی که ممکن است در حین تولید رخ دهد.
 • فروش سیلیکات سدیم عمده و حتی جزئی و ارسال آن به سراسر کشور.
 • و اقداماتی از این قبیل.

که همه این اقدامات و اصرار و پافشاری جهت اجرا و بهبود همه این موارد در طی هر سال، همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، در راستای توجه شرکت سیلیکات گستر به نیاز و درخواست مشتری و افزایش رضایت آنهاست.

معرفی مختصر محصولات تولیدی شرکت سیلیکات گستر اصفهان:

این شرکت، در زمینه فروش سیلیکات سدیم محصولات متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می هد که از لحاظ مرغوبیت و کیفیت، در درجه بالایی قرار دارند.

فروش سیلیکات سدیم
قیمت سیلیکات سدیم جامد
 • فروش سیلیکات سدیم جامد ریشیو ۱.۹ الی ۲/۱ : به عنوان یک چربی گیر قوی در تولید پودرهای شوینده به کار برده می شود.
 • سیلیکات سدیم جامد ریشیو ۳/۳: برای بریکت سازی و تولید چسب بریکت در صنایع فولاد، برای آب بندی بتن ها در صنعت بتن سازی و همچنین به علت مقاومت بالا در صنعت نسوز کاربرد دارد.

سیلیکات گستر، سیلیکات سدیم جامد را با بهترین کیفیت و تحت کنترل کیفیت متخصصین آزمایشگاه در بازار رقابتی با مناسبترین قیمت ها عرضه می کند. قیمت سیلیکات سدیم جامد، بر اساس ریشیو و درصد مواد و آنالیز متفاوت است.

 برای رفتن به فروشگاه و کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین مشاهده جزئیات فروش سیلیکات سدیم جامد، در ریشیوهای مختلف و خرید سیلیکات سدیم جامدو قیمت سیلیکات سدیم کلیک کنید.
 • متاسیلیکات سدیم ۵ آبه: این متا سیلیکات با رنگ سفید و حالت پودری، به عنوان یک چربی گیر قوی در صنایع دامی و صنایع غذایی کاربرد دارد. علاوه بر این مورد، در شرکت های سرامیک سازی ، تولید پودرها و ملاتهای نسوز و تولید شوینده های صنعتی نیز به عنوان روان کننده کاربرد دارد.
 • متاسیلیکات سدیم ۹ آبه: این نوع متا سیلیکات به رنگ سفید و حال پودری ،در تولید کاشی های سرامیک و چینی بهداشتی به عنوان روانساز دوغ آب استفاده می شود.علاوه بر این مورد در تولید صابون های جامد نیز از این نوع متا سیلیکات استفاده می شود.

ریشیو متاسیلیکات همواره یک است و متاسیلیکات ۵ آبه و ۹ آبه، فقط و فقط در میزان درصد خلوص با هم تفاوت دارند.

سیلیکات گستر، متاسیلیکات سدیم را با بهترین کیفیت و تحت کنترل کیفیت متخصصین آزمایشگاه در بازار رقابتی، با مناسبترین قیمت ها عرضه می کند.

برای رفتن به فروشگاه و کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین مشاهده جزئیات فروش سیلیکات سدیم پودری در انواع مختلف و خرید سیلیکات سدیم پودری و قیمت سیلیکات سدیم کلیک کنید.
قیمت سیلیکات سدیم
قیمت سیلیکات سدیم مایع
 • فروش سیلیکات سدیم مایع ریشیو ۲٫۷ : در صنایع حفاری و تولید لوله های مقوایی کاربردی است.
 • فروش سیلیکات سدیم مایع ریشیو ۲٫۳ – ۲٫۴: در صنایع نساجی، بتن سازی،ریخته گری، تولید کارتن و لمینت و مقوا، تولید کاشی و سرامیک به عنوان روان کننده و در صنایع استخراج معادن، به عنوان کاهنده میزان آلاینده ها مورد استفاده قرار می گیرد.
 • فروش سیلیکات سدیم آلکالاین: در تولید پودرهای شوینده، تولید مایع ظرفشویی و دستشویی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • فروش سیلیکات سدیم نوترال ریشیو ۳ – ۳/۳: در صنایع حفاری، صنایع بتن سازی، تولید لوله مقوایی و تولید ملاتهای نسوز کاربردی است.

سیلیکات گستر، سیلیکات سدیم مایع را با بهترین کیفیت و تحت کنترل کیفیت متخصصین آزمایشگاه در بازار رقابتی با مناسبترین قیمت ها عرضه می کند. قیمت سیلیکات سدیم مایع، بر اساس ریشیو و درصد مواد و آنالیز متفاوت است.

 برای رفتن به فروشگاه  و کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین مشاهده جزئیات فروش سیلیکات سدیم مایع، در ریشیوهای مختلف و خرید سیلیکات سدیم مایع و قیمت سیلیکات سدیم کلیک کنید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سیلیکات سدیم و فروش سیلیکات سدیم:

قیمت سیلیکات سدیم، بسته به عوامل مختلفی مانند:

 • تناسب عرضه کالا با میزان تقاضای مشتریان در بازار
 • درصد مواد اولیه به کار رفته
 • ریشیو مختلف
 • روش آنالیز
 • نحوه تولید
 • کیفیت و اصل بودن مواد
 • و … متفاوت می باشد.

***فروش سیلیکات سدیم، زیر ۳ تن خرده فروشی محسوب میشود و فروش سیلیکات سدیم بیشتر از ۳ تن به صورت عمده است، که در این صورت بالطبع قیمت سیلیکات سدیم به صورت عمده محاسبه می شود و تفاوت قیمتی با خرده فروشی نیز وجود خواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات درباره قیمت سیلیکات سدیم و جزئیات فروش سیلیکات سدیم جامد مایع و پودری، با شماره های ثبت شده در سایت و کارشناسان پشتیبانی سیلیکات گستر اصفهان ، تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

بسته بندی محصولات سیلیکات سدیم:

سیلیکات گستر اصفهان، آماده عرضه و فروش سیلیکات سدیم پودری یا متا سیلیکات سدیم، در بیگ بگ های یک تنی و کیسه های ۲۵ کیلویی می باشد. سیلیکات سدیم مایع در گالن های ۲۰ لیتری و ۲۲۰ لیتری، بسته بندی می شود.

طبق درخواست و نیاز مشتریان گرامی، نوع بسته بندی تغییر می کند و سفارشات فروش سیلیکات سدیم، ثبت و ارسال می شود.

نحوه ارسال سیلیکات سدیم:

شرکت سیلیکات گستر اصفهان، امکان فروش سیلیکات سدیم و ارسال آن به همه شهرها را دارد. این شرکت، انجام اموری مانند امور گمرکی، اظهارنامه و ارسال بار را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد.(هرچند همه این کارها توسط خود مشتری نیز میتواند انجام شود.)

نحوه سفارش انواع محصولات سیلیکات سدیم :

شرکت سیلیکات گستر اصفهان، آماده فروش سیلیکات سدیم در انواع جامد،پودری و مایع، در هر میزان نیاز تولیدکنندگان و شرکتهای صنایع مختلف می باشد.

 برای استعلام قیمت و جزئیات شرایط فروش سیلیکات سدیم، با کارشناسان فروش مجموعه سیلیکات گستر اصفهان ، در هر ساعت از شبانه روز می توانید تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

مدیر بازرگانی مهندس جاوید دارابی، شماره تماس: ۰۹۰۲۰۲۱۲۷۵۷

شماره تماس ثابت: ۰۳۱۳۵۷۲۰۶۰۲

ایمیل شرکت: silicatgostar.esf@gmail.com

فهرست