فروش سیلیکات سدیم
مقالات

فروش سیلیکات سدیم در سیلیکات گستر اصفهان

سیلیکات گستر اصفهان، تقریبا با بیش از ۳۰ سال فعالیت صنعتی – تخصصی و با به کارگیری دانش به روز و خلاقیت های نوین، همچنین بهره گیری از مجهزترین و مدرن ترین ماشین آلات صنعتی، از برترین و قدیمی ترین تامین کنندگان در زمینه فروش سیلیکات سدیم در انواع پودری، جامد و مایع و با هر میزان سفارش در آزمایشگاه های مجهز خویش، می باشد.

سیلیکات پتاسیم
مقالات

پتاسیم سیلیکات چیست و چه کاربردهایی دارد؟

۷ دیدگاه

پتاسیم سیلیکات ٬ یکی از متداول ترین مواد استفاده شده در محصولات شیمیایی در سراسر جهان است. پتاسیم سیلیکات در قرن نوزده میلادی مورد توجه قرار گرفت ؛ زمانی که کاربردهای نوآورانه و خلاقانه در مواد شوینده٬ رنگ های چسبنده و مواد نسوز توسعه یافتند. کاربرد های آن به زمینه های متعددی تقسیم بندی شده است.

آلومینیوم سیلیکات
مقالات

آلومینیوم سیلیکات چیست؟

۲ دیدگاه

ترکیب شیمیایی سیلیکات آلومینیم یک نمک معدنی متشکل از آلومینیوم، اکسیژن و سیلیکات است و در سه شکل معدنی موجود است: آندالوزیت، کیانیت و سلیمانیت که همه آنها دارای فرمول شیمیایی Al2SiO5  یکسان ولی ساختار کریستالی متفاوت می باشند. در این مقاله ما به بررسی ویژگی ها، کاربردها و خواص این ماده پرداخته ایم.

کاربرد سیلیکات در الکترود جوشکاری
مقالات

کاربرد سیلیکات در تولید الکترود جوشکاری

۰

ساخت بسیاری از عناصر صنعتی بر پایه و مبنای جوشکاری است. برای ارائه محصولات صنعتی با کیفیت عالی، کیفیت اتصالات جوشکاری شده باید عالی باشد که این امر بستگی به میله های جوش دارد. سیلیکات ها اغلب افزودنی های اصلی و غالب جوشکاری هستند و عملکرد آنها به مراتب از یک چسب بیشتراست.

سیلیکات قلیایی
مقالات

سیلیکات های قلیایی و مشخصات فنی آن ها

۰

سیلیکات ها یکی از مهم ترین ترکیب های صنعتی سیلیسیم هستند. در این میان، سیلیکات های قلیایی را می توان از واکنش بین سیلیس (sio2) با انواع قلیا ها مانند سود، پتاس و کلسیم اکسید در دماهای بالای ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد در کوره الکتریکی و یا کوره های دوار تهیه کرد.

سدیم سیلیکات و پتاسیم سیلیکات
مقالات

تولید سدیم سیلیکات و پتاسیم سیلیکات در مطالعات و پژوهش های جدید

۰

سیلیکات های قلیایی سدیم، پتاسیم و کلسیسم مهم ترین و پرکاربردترین سیلیکات ها به حساب می آیند. مطابق با پژوهش ها ۲ روش اقتصادی جدید برای تولید سیلیکات هایی چون سدیم سیلیکات و پتاسیم سیلیکات انجام شده است که در این مقاله به آن ها بصورت مختصر اشاره می گردد.

کاربرد سیلیکات در بتن
مقالات

بهترین سیلیکات برای بتن چیست؟

۰

خوب است بدانید که سیلیکات ها می‌توانند هم در فرم مایع و هم در حالت جامد (پودر یا گرانول) باشد کهمی‌توانید از آن برای تولید مخلوطی از مواد سیمانی برای بتن استفاده کنید. آن‌هایی که در بخش ساخت‌وساز استفاده می‌شوند بهترین سیلیکات برای بتن محسوب میشوند، این مقاله به بررسی این موارد پرداخته ایم

مقالات

۳۶ مورد از کاربردهای شگفت انگیز سیلیکات سدیم یا آب شیشه + فیلم

۰

سیلیکات سدیم که به شیشه آب یا شیشه محلول نیز معروف است، ترکیبی حاوی اکسید سدیم و سیلیس است. ویسکوزیته این ترکیب با توجه به نسبت های سیلیس و سدیم اکسید مورد استفاده متفاوت است. این ماده شیمیایی همه کاره و غیر آلی است که از ترکیب نسبت های مختلف شن و کربنات سدیم در دمای بالا ساخته می شود.