محصولات ما

جدید ترین اخبار شرکت

جدید ترین مقالات

بازدید مدیران کارخانه فولاد خوزستان از کارخانه سیلیکات گستر اصفهان در راستای ایجاد همکاری و تعامل بیشتر بین این دو مجموعه

مهندس سلطانی سرپرست تولید بخش بریکت سازی کارخانه فولاد خوزستان، دکتر رکابی سرپرست آزمایشگاه و مهندس نیسی مسئول آزمایشگاه از بخش تولید کارخانه سیلیکات گستر اصفهان بازدید کردند.

هدف از بازدید کارخانه سیلیکات گستر:

  • بازدید از تمام بخش های تولید کارخانه
  • ایجاد تعامل و همکاری بیشتر برای تهیه مواد اولیه کارخانه فولاد خوزستان

در بازدید کارخانه سیلیکات گستر اصفهان که یک روز کاری به طول انجامید، در مورد محصولات مورد نیاز کارخانه فولاد خوزستان، تناژ مصرفی فولاد خوزستان و نحوه تولید محصولات توسط سیلیکات گستر اصفهان صحبت شد و پس از  بازدید از تمام بخشهای تولید کارخانه و بخش آزمایشگاه سیلیکات گستر اصفهان مدیران کارخانه فولاد خوزستان رضایت خود را از نحوه تولید و مکانیزهای استفاده شده در فرآیند تولید  و انجام آزمایشات اولیه را اعلام کردند.

با توجه به سابقه همکاری سیلیکات گستر اصفهان با کارخانه فولاد مبارکه ذوب آهن اصفهان و فولاد سیرجان و …. و همچنین داشتن تمام ایزوهای مربوطه در این حوزه تصمیم بر ادامه روند همکاری و تعامل بیشتر بین این دو مجموعه شد و کارخانه سیلیکات گستر اصفهان تامین هزار تن از مواد اولیه مورد نیاز این کارخانه را برعهده گرفت.

شرکت سیلیکات گستر اصفهان با تجربه درخشان خود در زمینه تولید سیلیکات سدیم آماده دریافت سفارشات شما با هر میزان سفارش می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود لطفا با این شماره تماس حاصل فرمایید.

مدیر بازرگانی: ۰۹۰۲۰۲۱۲۷۵۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *